Допоможіть будь ласка з лабораторною по біології!! питання всередині!

@nnushk@ Знаток (480), закрыт 14 лет назад
ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЕРИТРОЦИТІВ ЛЮДИНИ І ЖАБ.
-Ознаки для порвняння: 1.форма; 2.Відносні розміри; 3.Наявність ядра.
-Риси подібності_____________________;
-Риси відмінності____________________;
-Еритроцити чиєї крові - людини чи жаби - здатні переносити більше кисню?___________Чому?_______;
- Продовжте думку. Еволюція еритроцитів хребетних тварин йшла у напрямку________________ .
Лучший ответ
Каролина Бжен Знаток (325) 14 лет назад
ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЕРИТРОЦИТІВ ЛЮДИНИ І ЖАБ.
-Ознаки для порвняння: 1.форма; 2.Відносні розміри; 3.Наявність ядра.
-Риси подібності__куляста форма___________________;
-Риси відмінності__у ер. людини ядра немаэ, ер. дрибни ;у ер. жаби ядро э, розмири бильш велики__________________;
-Еритроцити чиєї крові - людини чи жаби - здатні переносити більше кисню? __людини_________Чому? _еритроцити людини мистять гемоглобин, який в свою чергу мистить зализовмистний гем, що притягуе кисень______;
- Продовжте думку. Еволюція еритроцитів хребетних тварин йшла у напрямку________________ .

с последним, к сожалению, не могу помочь
сегей яреськоУченик (133) 9 лет назад
формы разные!!!
Остальные ответы
# Say Nastya Ученик (121) 7 лет назад
еееееееееееееееееееееееееееее