Что мне подарит Дедмороз

Наргиза М Ученик (95), закрыт 14 лет назад
Лучший ответ
Natalia_V Просветленный (38573) 14 лет назад
))) Пусть это будет большим сюрпризом для вас)
и еще пусть исполнится самое сокровенное желание, Тепла и Улыбок ВАМ!)
Источник: Доброе утро)
Остальные ответы
Мяу Искусственный Интеллект (387281) 14 лет назад
не жди сильно!... подарок, когда ждешь - всегда не оправдывает ожиданий!...
Жамшид Ученик (123) 14 лет назад
Принца на белом коне
DonicMaster Ученик (115) 14 лет назад
сизга корбобо коттакон ойинчо совга килди )
Музаффар Умархонов Ученик (103) 14 лет назад
Биласми кор бобо узи борми? кор бобо кичик болалар учун бир эртак халос сизга кор бобо хеч нарса совга кимиди агар ёнланма кор бобо бумаса!!!!
Фархад Ахмедов Ученик (103) 14 лет назад
Что на уме у мужчины то и подарит, ахх как это будет хорошо !!!
Дилшод Нажмуддинов Ученик (104) 14 лет назад
Лучше спроси у самого Деда мороза ...
allkor Мудрец (11204) 14 лет назад
все что пожелаете-он добрый! а что вы для него приготовили? какой подарок вы своей жизни преподнесете?
Antonio Vostochniy Ученик (103) 14 лет назад
все что твоя душа желает.. . только ты должна искренно верить в это...
Ilyos Haliyarov Ученик (103) 14 лет назад
Bilmadimu, bu yil qor yo`qligi uchun QORBOBO kelolmasa kerak!
Umid Sidikov Ученик (104) 14 лет назад
Sizga 1- iymon, 2- insof, 3- or-nomus,4 -hayo, 5- ayollik lotofatini Olloh bersin . Hech kanaka kor bobo sor bobo emas!!!!
Alisher Oralov Ученик (102) 14 лет назад
Сизга корбобо етиб келса йул-чулда эриб кетмаса чиройли-чиройли шерлардан айтворсез бир коп.... совга килади. Янги йилингиз билан.
Azizbek X Ученик (102) 14 лет назад
Omad Baxt Muxabbat Sog`lik ...RAXMAT UZIZNIYAM YANGI YILLAR BILAN!!!
izzat Ученик (105) 14 лет назад
sizga qorbobo nima sovga qilganini bilmadimu lekin sizga baht va ishlarizda muvofoqiyatlar tilayman?
Мансур Матякубов Ученик (162) 14 лет назад
салом келётган байрамларингиз билан корбобо бу йил сизга орзу ва умид совга килади фойдаланиб колинг сизга факат сабир токат тилайман