переклад з української мови на англійську

Irenka Профи (726), закрыт 14 лет назад
1. Вам доведеться підготувати усі документи до суботи.
2. Усе слід було підготувати вчасно, тепер нічого не поробиш.
3. Хто повинен готувати документи? — Здається, N.
4. Мені довелося готувати усі документи самому, оскільки мій партнер захворів.
5. Я з вами згідний, що все має бути готовим до суботи.
6. Документи, мабуть, уже готові. - Нажаль, ні. Одну довідку довелося передрукувати.
Лучший ответ
Елена Санивская Профи (941) 14 лет назад
1. You must prepare all documents till Saturday.
2. You must have done everything in time. There is nothing to do about it now.
3. Who is responsible for the documents (who is to prepare the documents)? - It must be N.
4. I had to prepare all documents myself because my partner was ill.
5. I agree with you that everything must be done till Saturday.
6. The documents must. be prepared already. Unfortunately, no. One reference needed to be retyped.