Помогите пожалуйста перевести на английский!Очень нужно!

FDG / Anastasiya Grigorieva Мудрец (14619), закрыт 17 лет назад
Добрый день! Подскажите, пожалуйста телефон Вашего представительства в Москве.
Мы собираемся участвовать на выставке в Лондоне и хотели бы узнать, каким образом и на каких условиях можно доставить туда груз.

Пожалуйста, переведите!Только не электронным переводчиком, там нарушен порядок слов..
Лучший ответ
Морозко Гуру (4371) 17 лет назад
hello!
could you please advise the phone number of your representative in Moscow?
we are planning to participate in London exhibition and would like to know how and on what conditions we could deliver the cargo there.

best regards,

пожалуйста!-)
Остальные ответы
Z.A.J.K.A Гуру (3987) 17 лет назад
Эх... с удовольствием бы ответила....
Обожаю английский))
ВОТ времени только нету сейчас....=(((((
georg viktor Мыслитель (5391) 17 лет назад
Good afternoon!
Will write, please phone of your representation in Moscow. We are going to participate at an exhibition in London and would like to learn(find out), how and on what conditions it is possible to deliver there a cargo.

Please, translate(transfer)! Only not the electronic translator, there breaks(disturbs) a word order..

Tonya Zvezdina Ученик (132) 17 лет назад
Good afternoon! Prompt,(Tell me) please phone of your representation in Moscow. We are going to participate at an exhibition in London and would like to learn, how and on what conditions it is possible to deliver there a cargo. Подойдет?!
Анатолий Профи (990) 17 лет назад
Не мучайтесь разговорный язык труднее, лучше найдите в инете телефоны и адреса в Москве.