Кто может перевести на Английский?

катюха Мастер (1907), закрыт 17 лет назад
С права вы можете увидеть горы.Красивый вид из окна.Мне нравятся расположение этих домов.
Лучший ответ
Secret Искусственный Интеллект (899249) 17 лет назад
С права вы можете увидеть горы.
по английски порядок слов такой:
Вы можете увидеть горы справа
We can see the mountains right side.

Красивый вид из окна.
This is very nice view from the window.

Мне нравятся расположение этих домов.
I lke the position of this houses (here)
Остальные ответы
Полина Просветленный (37686) 17 лет назад
From the right you can see mountains. A beautiful kind from a window. To me like an arrangement of these houses
Источник: http://www.translate.ru/text.asp?lang=ru
Den Ученик (222) 17 лет назад
From the right side you can see mountains. In a window we can see greate site. I like situation of these buildings.
Сам переводил
Пользователь удален Мастер (2241) 17 лет назад
At right side you can see mountains. A great look from the window. As for me I like disposition of these houses