Хто такий Гута Іван Миколайович?

Андрій 008 Ученик (209), закрыт 13 лет назад
Дополнен 13 лет назад
ого.. .
«Гута Іван Миколайович – герой України, Почесний член Української академії аграрних наук, Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України; засновник компанії «Мрія Агрохолдинг» , голова ради директорів; батько Миколи Івановича та Андрія Івановича, чоловік Клавдії Федорівни. »

aku aiova, Вы правы, спасибо!
Лучший ответ
aku aiova Гуру (4450) 13 лет назад
а в гугле в лом было посмотреть? http://ukrgeroes.narod.ru/GutaIM.html
Остальные ответы
Spring Day Ученик (145) 13 лет назад
Википедия:
«Назва фірми "МРІЯ".
Керівництво:
- Іван Миколайович Гута — засновник компанії, Голова ради директорів;
- Микола Іванович Гута — засновник компанії, генеральний керівник з 2008 року;
- Андрій Іванович Гута — засновник компанії, виконавчий директор, віце-президент;
- Андрій Буряк — виконавчий директор, фінансовий директор;
- Владислав Луговський — виконавчий директор, головний операційний директор. »