Что такое займеник

местоимение

Займенник - частина мови, яка заміняє іменник (ім'я, назву сутності) у реченні. Указує на предмети, ознаки, кількість, але не називає їх. Займенники подібно до іменників, прикметників і числівників, відповідають на питання хто? що? який? чий? скільки? .

Наприклад: ти, вони, ніщо, жодний, мій, той, усякий, стільки.

Займенник в українській мові — повнозначна змінна частина мови. Відповідає на питання хто? що? скільки? який? чий? котрий? За значенням і граматичними ознаками займенники в українській мові поділяються на три групи:

* ті, що співвідносяться з іменниками (я, ти, вона, дехто, абищо, і т. д. )
* ті, що співвідносяться з прикметниками (твій, ваш, чийсь, нічий, і т. д. )
* ті, що співвідносяться з числівниками (скільки, стільки, казна-скільки, ніскільки і т. д. )

Розряди займенників за значенням:

* особові (я, він, ми)
* зворотні (себе)
* вказівні (той, цей) . Близькі за значенням до такого поняття як Артикль.
* означальні (весь, всякий, кожен)
* питальні (хто? , що? котрий? )
* питально-відносні (хто, що, який, котрий)
* неозначені (декотрий, абихто, що-небудь)
* заперечні (ніхто, ніякий, ніскільки)

Визначення

займеник — это когда деньги в долг нужны, но не всегда хочется брать кредит. вот я как-то собрался в путешествие, но не хватало. тут Халва мне помогла, с ней покупал все, что нужно, и без процентов. классно вообще!

это Местоимения ...

займеник це частина мови яка не називае предмет але вказуе на нього. Наприклад вона воно він всі ми ти я . Займеники змінюються за відмінками числами і родами .