Замок магнитный для межкомнатных дверей - как они?

Olga Просветленный (20319), закрыт 17 лет назад
Лучший ответ
А_С Мудрец (17577) 17 лет назад
Пользовался только для дверей мебели, которые гораздо легче дверей межкомнатных.
Мож специально усиленные какие есть, даже бесшумные - не встречал.
А в принципе - можно попробовать.
Остальные ответы
Windowsਗਿੱਛ Мастер (1121) 9 месяцев назад
Siła tarcia nie jest równa sile grawitacji. Zamki magnetyczne zatrzymują silnik na równo odległej planecie X i Y O 1 miliard lat świetlnych w punkcie podparcia między dwiema polarnymi stacjami planetarnymi w rozwoju obszarów z precyzyjnie dostrojonymi płytami komunikacyjnymi na dużych wysokościach i zakończeniami dwóch stref klawiatury działającej sondy Mars i Omega.