Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиВКонтактеИгрыЗнакомстваНовостиКалендарьОблакоЗаметкиВсе проекты

А не подскажете, как накачать пресс подойдет все что угодно, но только не поднимать ноги лежа от пола

Амели Знаток (287), закрыт 16 лет назад
..ЭТО ВЫШЕ МОИХ СИЛ!
ал фед Знаток (421) 17 лет назад
поднимать тело от пола, поищите упражнение в инете, называется скручивание:)
Mirosh Мастер (1062) 17 лет назад
поднимать корпус лежа от пола =)
WAG Профи (697) 17 лет назад
Для начала -жрать меньше надо!
Повиснув на турнике -начни хотя бы поднимать колени к брюху.
Пользователь удален Мастер (1459) 17 лет назад
хорошо помогает просто напряжение и расслабление мышц преса в любое время и в любом месте, а самое главно - это очень легко, делаеться без напряга и животик будет подтянутым. Делать нужно хотя бы 3 раза в день по 50 раз
Dedok ))) Ученик (160) 17 лет назад
Рассыпь спички по полу и поднимай их по одной))) Но все равно поднимать тело результативнее.Без труда вряд ли что то получится. Уж поверь - я сам качаюсь =)
Иван Мастер (2294) 17 лет назад
попробуй поднимать ноги вместе с туловищем одновременно, это намного легче и эффективнее
OlisKrest Ученик (138) 17 лет назад
Я у свій час теж займався важкою атлетикою, тому знаю як тобі допомогти.
Перш за все ти повинна вінестись до даної вправи відповідально. Щоб добитися результатів при накачуванні пресу необхідно перебороти лінь і біль.
На початку потрібно виконувати 4 підходи по 10-15 раз. МІж підходами перерив в 1 хвилину (не більше). Дану вправу виконувати через кожні 2-3 дні.
Через 4 тижні потрібно збільшити кількість підходів до 6, а повторів до 30.
Починаючи з 6 тижня в кожен день коли ти качаєш прес кількість повторів збільшувати на 2. І так до 50. Відпочивати між підходами 30 сек. Якщо ти будеш дотриміватися даної програми і не лінитимися, то результат появиться через 2- 3 місяці. Але доповнення. Якщо ти не хочеш піднімати ноги лежачи на спині. Тоді почни: висячи на перекладині піднімати зігнуті ноги в колінах. Піднімати до тих пір покибудра не будуть горизонтально. І основне дотримуватися програми. З повагою Олег.
Источник: Олег
Похожие вопросы