с помощью каких редакторов делают компьютерные игры и подскажите сайт

Марат Фахретдинов Ученик (90), на голосовании 13 лет назад
Голосование за лучший ответ
Vitaliy Petrov Ученик (240) 13 лет назад
сам хочу узнать. подозреваю - это не так просто
Владислав Ефремов Гуру (3339) 13 лет назад
Game_Maker
Game Maker — це популярний конструктор ігор, програм.

Створення ігор в ньому не потребує попереднього знайомства з будь-яким з мов програмування. Гра в Game Maker будується як набір ігрових об'єктів, поведінка яких задається шляхом програмування реакцій на події. Програмувати можна, використовуючи графічне зображення дій. Це зображення відрізняється від звичайного, наприклад, тим, що для того, щоб почати умовний оператор, потрібно перетягнути на панель дії восьмикутник з іконкою, яка зображує тип перевірки, а потім, за потреби, ввести які-небудь значення в форму, що з'явилась. Є в ньому і скриптова мова GML, схожа на JavaScript і C++.

Розрахований в основному на створення двовимірних (2D) ігор будь-яких жанрів. Також підійде для створення різних презентацій і т. п. Починаючи з 6-ї версії, з'явилась обмежена можливість працювати з 3D. Може бути рекомендований для вивчення програмування дітьми [1]. Game Maker розповсюджується на умовах Shareware, безкоштовна версія обмежена в функціональності, а при запуску ігор на стрічці загрузки гри показується логотип Game Maker.

А вообще лучше учить программирование (ИМХО)

З. Ы. Забыл дать сайт
http://gmaker.h1.ru/
Homer J Simpson Просветленный (48976) 13 лет назад
Сама игра состоит из игрового движка.