кроссворд по физике

Lady* Megi Ученик (98), на голосовании 13 лет назад
Помогите, пожалуйста, разгадать кроссворд по физике:
1) стан тіла, при якому воно не діє на опору чи підвіс
2) властивість тіл незворотно змінювати свої розміри і форми під дією зовнішніх навантажень.
3) властивість тіл про яку має памятати людина, пербігаючи лорогу.
4) сила, яка діє на тіло так само, як кілька сил, прикладених до цього тіла.
5) властивість тіл мимовільно відовлювати вихідні розміри й форму після припонення завнішніх впливів.
6) ...тіл - причина зміни швидкості тіла
Голосование за лучший ответ
Yulia Мыслитель (9988) 13 лет назад
вот ещё бы на русском прочесть ваши вопросы... а так - инет рулит)) ) а яндекс-поиск тем более;)