Что за компания united business group?

Akbope ILES Ученик (242), закрыт 13 лет назад
Дополнен 13 лет назад
Спасибо за ответ! Я была на собеседовании в Астане. Они не говорят чем занимаются.
Лучший ответ
Мастерица ответов Искусственный Интеллект (457781) 13 лет назад
About Us
Our full service, family owned and operated business and consulting firm provides you with a range and mix of well-balanced financial and consulting services. We deliver exclusive advice, innovative solutions and personalized service to help simplify your financial complexity and achieve your goals across key facets of your life. We offer problem solving capabilities as well as creative thinking expertise, year round, at our office located in Miami Gardens, FL.
Остальные ответы
Saltanat T Ученик (220) 13 лет назад
это сетевой бизнесс!!!!