Прошу качественно перевести пожалуйста

Иван Игнатенько Ученик (55), закрыт 13 лет назад
1.-Как называются эти странные фрукты? - Это не фрукты, а овощи. 2. Мама часто кладет в пирог сушеные фрукты . 3. На этом дереве всегда много фруктов? 4.На этом острове растут различные цитрусовые фрукты. 5. Пойди в магазин и купи овощей и фруктов. 6. Я люблю, когда на столе разные фрукты. 7. Тебе нужны фрукты, чтобы приготовить торт? 8. Мой братишка очень любит фрукты, особенно бананы. 9. Мы выращиваем в саду много разных фруктов. 10. Я никогда в жизни не видел таких фруктов.
И сразу большое спасибо.
Лучший ответ
Андрей Зимин Знаток (384) 13 лет назад
1.- This strange fruit is called? Is not fruit, and vegetables. 2. Mum often puts dried fruit in a pie. 3. On this tree always it is a lot of fruit? 4. On this island various citron fruit grows. 5. Go to shop and buy vegetables and fruit. 6. I love, when on a table different fruit. 7. Fruit is necessary to you to prepare a pie? 8. My brother very much loves fruit, especially bananas. 9. We grow up in a garden many different fruit. 10. I never in a life saw such fruit.
And at once many thanks.
на английский перевел
Остальные ответы
Анатолий Шадрин Ученик (204) 13 лет назад
Андрей Зимин, полюбому в электронном переводчике) ) он же просит каааачественно))
Ирина Профи (511) 13 лет назад
1.-What do you call this strange fruit? - It's not fruits and vegetables. 2. Mother often puts the cake dried fruit. 3. On this tree is always a lot of fruit? 4.Na this island grow a variety of citrus fruits. 5. Go to the store and buy fruits and vegetables. 6. I love it when different fruits on the table. 7. You need fruit to make a cake? 8. My brother loves fruit, especially bananas. 9. We grow in the garden of many different fruits. 10. I have never in my life seen such fruit