Очень прошу помогите решить!!!!

Влад Пилипчук Ученик (207), на голосовании 13 лет назад
....предмет....Теорія Ймовірності!!!
Вот условия задачи!!

У кожному з чотирьох кульків цукерок є 30 шоколадних і 20 карамельок. З першого кулька навмання переклали одну цукерку в другий кульок, після чого з другого кулька переклали цукерку в третій, далі аналогічно - в четвертий. Знайти ймовірність того що, навмання взята цукерка з четвертого кулька є шоколадною.

Голосование за лучший ответ
Mirotoff Гуру (4202) 13 лет назад
В каждом из четырех кульков конфет есть 30 шоколадных и 20 карамелек. С первого кулька наугад перевели одну конфету во второй кульков, после чего с другого кулька перевели конфету в третий, далее аналогично - в четвертый. Найти вероятность того что, наугад взятая конфета с четвертого кулька является шоколадной

Изначально вероятность 60%
Думаю, около 62 %