Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиВКонтактеИгрыЗнакомстваНовостиПоискОблакоComboВсе проекты

просто прокоментуйте те, що прочитаєте

Lisa Гуру (2581), закрыт 14 лет назад
Скільки вже можна мене вчити як жити? Невже ви не розумієте, що я все одно буду жити так, як захочу?? ? Ви ніколи не зможете мене в чомусь обмежити, тому що ваші обмеження якраз і складають в сумі той бар`єр, який я рвусь подолати. Ви ніколи не зможете сказати мені що писати, тому що оскільки твори мають своє життя, я буду писати їх в темному куточку, і, знайте, від того не стане краще. Якшо вони хочуть жити, то чому я не можу дати їм це життя? Твори - це діти моїх думок, ваші слова, погляди, крик, ненависть – батьки моїх думок. Я не вмію любити, тому що ніколи не було кому мене навчити. Так, я жорстока, так, я егоїстична. Навіть так, я у всьому винна. Ви все одно не зможете контролювати моїх думок, бо вони – це витвір моєї покривленої уяви. Я більше не можу так жити, в іншому ж випадку я житиму так, щоб творити зло. Всі рвуться творити добро, а ж зло теж має право на життя... І ви не зможете переконати мене в протилежному. Якшо вже я народилась, значить так все мало бути. Я маю свою місію, і достеменно, незнаючи яка вона, я буду шукати її, роблячи так, як вважатиму за потрібне. Або роблячи так, як хочеться. Бажання – це дорога до пізнання. Що ж, тоді я пізнала себе. Якщо хочете – вбийте мене – мені все одно. Не буду я – буде хтось інший. І ви все одно не зможете винищити все поріддя зла. Що ж, темрява і смерть є моїми стихіями. І хто як не ви породили мене? Я, так я плід ваших необережних бажань, ваших прихованих мрій. Ви скажете, що так жити найлегше? Нехай, а хто з вас не хоче жити легко? І хто з вас знає що буде там, після смерті. Ви вже не закриєте мене, бо я вже відкрита. Не знаю кому, чому чи перед ким, але це так є. Я не хочу жити рутиною, бо рутина – це я. Мені все одно, що буде далі. Я пишу історію, тому зроблю все як захочу. Сьогодні, так сьогодні була та остання крапля. Крапля до змін. Суїцид – це не для мене. Хіба що ви вб`єте мене. Я буду жити всім вам на зол, не даючи жити вам. А що таке добро? І взагалі чи існує ця ілюзія? Злом жити тепліше, зручніше і легше, адже так ви не перекриваєте своїх бажань а слідуєте ним сліпо і не звертаючи на бар’єри уваги. Так, нехай це життя, не варте мене. Але я зроблю так, щоб це стало початком і кінцем. Не вірте мені, якщо хочете, але пізніше ви каятиметесь. Все ж як не як – ви згадаєте мене. Ви завжди пам’ятаєте мене. Вітаю, ви вже у моїх обіймах.
Лучший ответ
Sparta Мудрец (15967) 14 лет назад
Лиска мне понятна твоя боль. Ты хочешь быть счастлива, но обстоятельства которые тебя окружают на позволяют тебе этого счастья достичь. Дорогая Лиска ты имеешь полное право быть счастливой. Для этого тебе надо изменить своё отношения к миру . Ты пойми что мир это зерколо, которое отражает твои желания и действия. Открой своё сердце для милости божьей, Господь находиться в твоем сердце и хочет вернуть тебя к вечной радостной жизни. Закон Бога такой- отдавай и дано тебе будет, служи и тебе помогут решить твои проблемы. . Лиска ты являешься светозарной духовной частичкой Бога, сияющей сиянием 10000000 солнц. Ты вечна, тело твое преходяще. Пойми человеческое тело очень редкое в этой вселеной. Только в человеческом теле мы можем достичь любви к Богу. Начало твоего пути к источнику вечного наслаждения.
Источник: "Источник вечного наслаждения"А. Ч. Бхактиведанта Свами
Остальные ответы
Белко Гуру (4575) 14 лет назад
Такое и читать то не хочется... .
Пользователь удален Профи (692) 14 лет назад
Так, але не зрозуміло, в чому було питання і які претензії ви маєте до людей? У кожного своя правда життя, і ваша дешева філософія, мабуть, теж має право на існування. Я нікого ніколи не засуджую, бо не маю на це жодного права. Скажу лише одне: ви закомплексована і зациклена людина. Особисто я з такими невдахами намагаюся не спілкуватися. Тож, залишайтеся зі своїм негативом, та тією жовчю, що з'їдає вас зсередини, на одинці.
Источник: Ви самі прирекли себе на довічну самотність
Anzhelika Просветленный (23838) 14 лет назад
я могу по-литовски написать, только зачем на "ру" это надо?
cobra Гуру (4386) 14 лет назад
Мир состит из противоположностей. Если где-то день, то где-то и ночь... Где-то лето а где-то зима. Кто-то рождается, кто-то тут же умирает. Кто-то любит толстых, кто-то тощих. Мужчина и женщина. Моря и пустыни. Яды и противоядия. Добро и зло... Так что, если кто-то решил вдруг стать праведником... кому-то придётся сойти с пути праведного. А если кто-то солгал, то кому-то вдруг приспичит сказать правду... Кому-то приходится выполнять грязную работу, чтобы кому-то другому было легко и светло на душе.
Пользователь удален Мудрец (15506) 14 лет назад
Вiчором у садочку,
У темному куточку
Жмэ дивчiну, жмэ...
Источник: Усюду буйно квитнэ черемшина
Евгений Мыслитель (9238) 14 лет назад
Многа букаф! Ниасилил. Тем более на иностранном языке.
Похожие вопросы