Що таке Дозвіл та ліміт на утворення та розміщення відходів?

Диран Алексеев Ученик (172), закрыт 12 лет назад
Для предприятия необходимо разработать проектную документацию.
Лучший ответ
Екопослуги Знаток (282) 12 лет назад
Дозвіл та ліміт на утворення та розміщення відходів
г. Киев, Киевская область.
Підготування пакету документів для отримання Дозволу та ліміту на розміщення та утворення відходів в НПС, для підприємств.

тел. 0668448753, Алексей.
______________________________________________________________________
Керуючись постановою КМУ від 03.08.98 № 1218 “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів”, необхідно підготувати пакет документів, до складу яких входить:

1.Проект ліміту на утворення та розміщення відходів;
2.Довідка про наявність спеціально відведених в установленому законодавством порядку місць чи об’єктів розміщення відходів (Паспорт місць МВВ) та схема тимчасового складування відходів на території підприємства;
3.Відомості про склад і властивості відходів, що утворюються, а також ступінь їх небезпечності для навколишнього середовища та здоров’я людини (включено до п. 1);
4.Довідка про нормативно допустимі обсяги утворення відходів (нормативний розрахунок) ;
5.Довідка про питомі показники утворення відходів;
6.Довідка про наявність установок (потужностей) з видалення відходів;
7.Довідка про наявність потужностей з утилізації відходів;
8.Копії передачі відходів іншим власникам та копії актів про їх здачу за попередній та поточні роки;
9.Довідка про обсяги токсичних відходів та обсяги утворення, використання і поставку відходів як вторинної сировини і відходів виробництва за попередній та поточний роки (статзвітність за формою 1-токсичні відходи, 14-МПТ, довідка про стан утворення, зберігання та демеркурізації ртутьвмісних відходів (люмінесцентних ламп)) ;
10.Висновки санітарно-епідеміологічної експертизи щодо об’єктів поводження з відходами (м. Київ, вул. . Некрасівська, 10/8 тел. 216-47-75);
11.Інформація стосовно розміщення відходів, накопичення за попередні роки (включено до п. 5);
12.Наказ про призначення відповідальних осіб у сфері поводження з відходами;
13.Звіт про виконання планових заходів у сфері поводження з відходами за попередній рік;
14.Перспективний план заходів у сфері поводження з відходами, спрямований на запобігання або зменшення обсягів утворення відходів і запобігання їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;
15.Копії Дозволу та ліміту на розміщення відходів у 2011 р. ;

Документи подаються у Єдине вікно в м. Києві, та розглядаються в Державному Управлінні Екології та Охорони Навколишнього Природного Середовища. Для області документи подаються та розглядаються в «Управлінні Екології Київської Області».
Остальные ответы
Настя Бурундук Ученик (178) 12 лет назад
Это разрешительная документация для предприятий любых видов.
Андрей Андреев Ученик (128) 12 лет назад
В г. Киев, я знаю разрабатывают ТОВ УНК "Биос". Работают по безналичному расчету. тел. 067-447-37-71, Богдан Лариса Петровна, это номер директора. А если нужно по безналичному расчету и недорого, тогда звоните 0668448753, Алексей, он нам подготавливал этот пакет документов, расчет, мы только отнесли в экологию и все. И недорого!