Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

як можна знайти місце знаходження людини за номером телефона

Наталя Голядинець Ученик (97), закрыт 12 лет назад
Лучший ответ
левозадний коте Гуру (2546) 12 лет назад
За мобільним чи домашнім? Якщо знати, як приблизно працює стільниковий зв’язок, то вичислити людину за мобільним стає досить просто: був навіть випадок наведення ПРР ракети (х-58, чи якоїсь іще) на сигнал мобільного телефону, хоча, я впевнений, дещо тут прибрехано. Проблема у тому, що доступ до цієї інформації вам ніхто просто так не дасть. Зі стаціонарними телефонами все набагато простіше: кожен номер прив’язаний до конкретної точки, що розташована у конкретній квартирі. Якщо хочете когось знайти таким чином - качайте "Базу 09". І, дозвольте зробити Вам малесеньке зауваження, добре? Це російськомовний проект, і далеко не всі його користувачі розмовляють українською, тож, будьте так ласкаві, задавайте питання російською.
Остальные ответы
Борис Иванов Мастер (1458) 12 лет назад
такая услуга есть в мобилках у некоторых операторов, чтобы родители могли детей отслеживать, а в остальном через полицию - по их официальному запросу им выдадут такую инфу.. . связи решают все вопросы по всей связи ну и конечно по местоположению... о как.. .