Як треба ставитись правильно до своєї коханої дівчини щоб вона тебе не покинула
тому що вмене не тривають стосунки довго з дівчатами
слухайте народ,научить меня по украински понимать и говорить!!!меня так радует этот язык!!!
я тобі зара розповім як воно буде, по першу дівчину треба кохати і постійно повторювати що вона файна
А я поняла, Что надо сделать для своей девчонки чтобы она тебя не бросила? Правильно?
Отвечаю: надо любить, дарить цветы и подарки, целовать и ласкать!!!
прикольно ты написал тока ничё не понятно...
помоему ты ошибся это mail.ru а не ua