Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

Про Бога

Мыслитель Ученик (85), закрыт 12 лет назад
Коли мені українець каже «Христос воскрес» ( ну припустимо в середу 12 числа, іноді дата начебто може мінятися), поляк каже Христос воскрес по польськи іншого дня !!!(припустимо в понеділок 10 числа), який висновок – хтось помиляється, хоча я вважаю що ніхто не правий, ні поляк ні українець. Якщо Ісус дійсно воскрес, то він це зробив одного дня (не міг же він воскреснути для поляків і для українців окремо!) – ВИСНОВОК – ми самі не знаємо коли він воскрес. (для інших країн він взагалі не зрозуміло коли Ісус воскресав і чи взагалі це було).
Віру в нас розвивають батьки з самого дитинства (ну як в кого звичайно), є тобі 6 років дивися як дорослі дядьки і тітки моляться, як президент хреститься, дай мама пояснить що є Бог … і тут починається віра. Підкріплюється ця віра церквами, храмами, широкою популярністю віри на україні (я нагадую нам 6 років), в такому ввіці те що думають старші, батьки, вважається за істину. А потім коли вже підростаємо років з 12 -15 нам, починаємо шукати відповіді, підтвердження чогость (підтвердження що не даремно віримо) (я почав шукати їх в 16 років). Хто не знаходить цих підтверджень зневірюється, хто знаходить їх, то віра того пропорційно збільшується.
Віра в Бога різна. Ми українці віримо в одне, а ті хто підриває себе і сотні людей в метро, в інше (Алаха – це напевно як і наший бог, тільки назва інша, незнаю). За тисячі кілометрів від україни, віра буде дуже кардинально відрізнятися, чому так ? Я то розумію чому так трапляється, (для того щоб це описати мені треба буде ще з 20 хв сидіти біля компа). Не може так відрізнятися віра, а якщо вона відрізняється то не може бути правильною (якщо Ісус казав одне, то не можна говорити про інше), а ми говоримо. Шахіди чи хто вони там по перше вірять в Аллаха (начебто), вважають що якщо вони підірвуть себе в громадському місті (метро) то буде їм «щастя», віра їм диктує на те щоб робити теракти. Зробивши теракт, шахід вважається за героя, сім’я його – привілейована. То чому ж їм віра диктує одне а нам інше. Тому що прищеплюється їм та віра яка потрібна державі, керівництву, правителям чи хто в них там за головного, і прищеплюється ця віра з самого дитинства. Уявіть як це вигідно, переконав людину що треба себе підірвати і людей, нібито сама віра, бог наший то підтримує, за таких розкладів не потрібна навіть зброя, прийде просто бородатий дядько да як їбане на ньому той пояс, і все , він вважає що потрапить в рай – справу зроблено.
А тут я хочу розглянути віру з психологічного кута. Спочатку одна фраза, Бідуїн вірить що блискавка то є Бог. (Бог блискавки), нездатність пояснити цей процес, змушує пов’язувати цю дію з Богом, так вже воно є що люди хочуть все пояснити, а коли щось не можуть пояснити то дуже часто роблять прив’язку до Бога (нібито то Бог блискавку робить-гнівається на людей), от коли Бідуїн вже пояснив ту дію (блискавку) що то є бог- так стає простіше для нього. А якби той Бідуїн знав що то воно таке блискавка - не пояснював би це Богом ! До чого я веду, можливо ми в деякій мірі теж як ті Бідуїни, коли нездатність щость пояснити – призводить до неправдивих тлумачень.
На цьому я покищо завершу. Ще багато можу написати, проводити аналогії, але це я зроблю згодом. ПРОШУ НАПИСАТИ ХТО ЩО ДУМАЄ З ПРИВОДУ МОЄЇ НОТАТКИ
Лучший ответ
Бату Ханов Мыслитель (6937) 12 лет назад
Ассаляму аляйкум уа рахматуллах!
Мир дому твоєму, чужинець!
Хвала Аллаху Господу світів, мир і благословення пророкові Мухаммаду, його сім'ї і сподвижникам.
За віру, царя і Отєчєство гинули російські воїни.
За Леніна, за Сталіна богібалі солдати Другої Світової війни.
Не віра або Аллах керує і диктує шахідів, що їм робити, а підлі люди.
Брехнею і обманом вербують вони серед істинно віруючих, але простодушних людей воїнів Аллаха, шахідів і отримують за це брудні американські гроші.
А за якого Бога гинули молоді хлопці з УНА-УНСО в горах Чечні? Або дівчини-снайпери з Прибалтики?
А тепер про бедуїнів)) . На Русі здавна казали: "Грім не гряне, мужик не перехреститься")). Що б повірити в Бога, кожній людині потрібно доказ. Кожному по мірі його утворення та розвитку.