Як зробити синтаксичний розбір речення:

Анюта Хорошун Ученик (150), на голосовании 12 лет назад
Птахи, вириваючись у сизі присмерки степу, не могли залітати далеко і високо, бо крила їх робилися зволоженими, і вони опускалися зовсім низько, майже до самої землі.
Голосование за лучший ответ
Алёна Ямбогло Ученик (188) 12 лет назад
если бы на русском безпроблем, а так украинского не знаю
Валентина Дмитриева Знаток (301) 12 лет назад
Птахи________
вириваючись (хвиляста)
у сизі
не могли _ _ _ _ _
vika vladimirovna Ученик (164) 12 лет назад
По-перше, це складне синтаксичне ціле (речення з різними видами зв'язку між предикативними частинами) . Птахи (підмет) , не могли залітати (присудок) , крила (підмет) , робилися зволоженими (присудок) . Вони (підмет) , опускалися (присудок) .
По-друге, речення з різними видами зв'язку складається з трьох предикативних частин. Між 1 та 2 предикативними частинами стоїть сполучник (бо) , питання ставиться (з якої причини?) , тому між 1 та 2 пч підрядний зв'язок причини;
Між 2 і 3 предикативними частинами стоїть сполучник (і), тому це складносурдяний зв'язок.