Помогите с английским текст я перевёл проблеммы в произношении как правильно это читается (напишите пожалуйста рус буква

Сергей Морозов Ученик (32), на голосовании 12 лет назад
Помогите с английским текст я перевёл проблеммы в произношении как правильно это читается (напишите пожалуйста русскими буквами) например The Scarlet Letter- вэ скарлэт лэттер
The Scarlet Letter
Starring Demi Moore, Gary Oldman, Robert Duvall, Joan Plowright. Directed by Roland Joffe.
In the most recent and most expensive (50 million) adaptation of Hawthorne's* classic novel Moore stars as Miss Scarlet. She was forced to 1 wear a big red A across her bosom (rpyAb) after having an affair (and a daughter) with local pastor Arthur Dimmesdale (Oldman). What isn't clear is whether it is a story of shame or shameless-ness; the original ending was changed into a new happy final.
Голосование за лучший ответ
Violator Гуру (3739) 12 лет назад
Зэ Скарлет лэттер
старринг дэми мур, гэри олдмэн, роберт дувал, джон плорайт. дирэктид бай роланд джоф