Мова – про ...

Маруся Рыба Ученик (150), закрыт 12 лет назад
Переводячи у традиційну східнослов'янську "народну" шкалу, найбільший
ЙОГО розмір, який використовує одна сучасна людина – це 20. Його різновидів
– безліч, у тому числі (анаграмно, щоб утруднити інтернет–пошук відповіді)
такі: бейкор, балеконт, барсьєр, раб. За більшістю сучасних досліджень, ЙОГО
використання завдає більше шкоди, аніж користі. І це особливо зумовлене тим,
що більшість тих, хто використовує ЙОГО, неправильно вибирають ЙОГО
форму та розмір. Мова – про ...
Лучший ответ
Нила Андрейчук Высший разум (262856) 12 лет назад
Кросівки. Найбільший їх розмір за американською шкалою - 20-й. Такі величезні кросівки носить лише одна людина у світі. Більшість людей неправильно обирають форму та розмір кросівок. Їх використання дає більше шкоди, аніж користі. Їх різновидів - дійсно безліч.