подскажите пожалуйста пословицы с числами 3,7,9 на украинском языке.

алена петренко Ученик (124), закрыт 12 лет назад
Лучший ответ
Alter ego Высший разум (186325) 12 лет назад
Двоє третього не чекають. В осінній час сім погод у нас: сіє, віє, крутить, мутить, припікає, поливає. Аж на третій яр чути ваш базар! Ви утрьох, та злякались вовка, а ми усеми, та тікали від сови. В роботі "ох", а їсть за трьох! Всім по сім, господарю вісім, а господині дев, ять. Гості першого дня - золото, другого - срібло, а третього - мідь, хоч додому їдь. Господиня: три городи - одна диня. У кого дочок сім - то й щастя всім, а у мене одна - та й щастя нема.
Остальные ответы
Андрей Киркач Ученик (107) 7 лет назад
за одного учёного десять неученых дают