Закон и порядок
+1До нас на пошту прийшов лист типу ви виграли гроші.*СІМ ДІАМАНТІВ*
ми купили журнали там були якісь штуки типу зітріть і якщо буде такий то такий код ви виграєте приз.ми стерли відіслали і до нас на пошту прийшли 3 конверта там в кожному був виграш -там треба відправити свою адресу і тд . і замовити товар на суму більше 200 грн,що робити відправляти?? прийшло від клубу *сім діамантів*-в інтернеті такого клубу я не знайшов,це все брехня?
ослу морковку перед мордой вешают ребенку ремень на стену жене кнут дарят атебе письмо от "сетевого бизнеса"по кавычкам форумы полистай прфан.