До нас на пошту прийшов лист типу ви виграли гроші.*СІМ ДІАМАНТІВ*

Vlad_Novik Ученик (246), на голосовании 12 лет назад
ми купили журнали там були якісь штуки типу зітріть і якщо буде такий то такий код ви виграєте приз.ми стерли відіслали і до нас на пошту прийшли 3 конверта там в кожному був виграш -там треба відправити свою адресу і тд . і замовити товар на суму більше 200 грн,що робити відправляти?? прийшло від клубу *сім діамантів*-в інтернеті такого клубу я не знайшов,це все брехня?
Голосование за лучший ответ
Михаил Стариков Профи (987) 12 лет назад
ослу морковку перед мордой вешают ребенку ремень на стену жене кнут дарят атебе письмо от "сетевого бизнеса"по кавычкам форумы полистай прфан.