Помогите пожалуйста по украинскому языку!!!

Рим римский Ученик (199), на голосовании 12 лет назад
Завдання:
1.Пояснити значення фразеологізмів
2.Добрати до кожного, слово-синонім

Передати куті меду ,хоч до рани прикладай , ні за цапову душу, де Марко телят не пас, глека розбити, гнутися в дугу, всипати перцю, ввести в оману, брати на кпини, без царя в голові, пекти раків

Помогите пожалуйста!Кто розбираеться?!Очень надо!!!)
Голосование за лучший ответ
Татьяна Просветленный (20893) 12 лет назад
перестаратися, лагідний, за пусте, далеко, посваритися, ?,насварити, заплутати, насміхатися, дурний, червоніти від сорому
десь так...
Рим римскийУченик (199) 12 лет назад
Спасибо Вам большое))))
Татьяна Просветленный (20893) зігну́тися в дугу́ (в три поги́белі) перед ким. Плазувати, запобігати перед кимсь, виявляючи покірність. Ну та годі терпіти нам біду. Перед дворянами гнуться в дугу (Пісні та романси..) http://slovopedia.org.ua/49/53395/357021.html просто гугли в след. раз)