тосты и поздравления на кыз узату

Акмарал Айхожаева Ученик (115), закрыт 12 лет назад
Лучший ответ
Alesandar Гуру (3254) 12 лет назад
Ал баршаларыңыза тілейтімін: Тілектеріміз періштенің құлағына шалынып, қабыл болсын. Пусть услышат наши пожелания ангелы и примут их с благосклонностью.

Келісім болса – нан да табылады. Будет согласие, и кусок хлеба найдется.

Жастарға тілейтінім: Зор денсаулық, ашық аспан, мөлдір махаббат! – Желаю молодым: Крепкого здоровья, чистого неба и искренней (прозрачной) любви.

Қымбатты жас жұбайлар! Сіздерді заңды некелеріңізбен құттықтаймыз!
Шын жүректен махаббатты мәңгіге сақтауларыңызды тілейміз!
Бүгінгі күн – сіздердің өмірлеріңіздегі ең бақытты күн. “Үйлену оңай,
үй болу қиын”,- дейді халқымыз. Мен сіздерге өзара түсіністік, махаббат пен татулық тілеймін. Сіздерге тілейтініміз – бүгінгідей бақытты сәт өмір бойы бірге болсын! - Дорогие молодожены! Поздравляем вас с вступлением в законный брак! От чистого сердца желаем вам сохранить вашу любовь навсегда! Сегодня самый счастливый день в вашей жизни. В народе говорят: «Женится легко? Семью создать трудно». Я хочу пожелать вам взаимопонимания, любви и согласия! Желаем вам пронести свое счастье через всю свою жизнь!