Вираз a lot of (чи більш розмовний варіант lots of) означає «багато» , яке можна використовувати у твердженнях. Особлива приваба a lot of міститься в тому, що його можна використовувати з будь-якими іменниками – і зі зчислювальними, і з незчислювальними. Якщо вам не хочеться кожного разу згадувати, зчислювальний іменник чи ні, і вибирати для нього відповідно much чи many, можна запам’ятати одне єдине a lot of і використовувати його завжди, коли хочете сказати слово «багато» . These two expressions tend to be used in informal English.
http://opentalk.org.ua/langstory/a-lot-of-lots-of
Например, как правильно и почему?
There is/are a lot of problems.
A lot of sandwiches was/were made. и так далее.
Зависит ли выбор числа от типа сущ. -го, ну там исчисляемое или неисчисляемое... .
Кто разобрался, помогите, пожалуйста