Хочу переслать с Украины в Россию кое какой груз. Кто, кроме Укрпочты, занимаеться перевозкой груза?

Александр Ветров Знаток (368), на голосовании 11 лет назад
Интересуют международные перевозчики
Голосование за лучший ответ
alec59 Мастер (2137) 11 лет назад
Любий друже. Існує декілька шляхів вирішення твого питання, але все залежить від ваги. Оскільки ти згадав Укрпошту (а це МПВ міжнародні поштові відправлення) , то можу сказати, що існують ще МЕВ - міжнародні експрес відправлення, перевезенням та доставкою яких займаються експрес-перевізники. Умови тіж самі, що й для МПВ. З 01.06.12 вступив в дію новий МИтний кодекс України. . відповідно до якого "6. Товари (крім підакцизних) , сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 300 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одер-жувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на ад-ресу одного одержувача протягом однієї доби у міжнародних експрес-відправленнях, а також у несупроводжуваному багажі, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об'єктами оподаткування митними платежами. " Декларування за деклараціями CN22,23. Пошук експрес-перевізників в твоєму місті - через Інтернет. Щасти.