жана жыл туралы такпактар керек еди кайдан тапсам болады?

Алия Абдыкалыкова Ученик (118), на голосовании 11 лет назад
Голосование за лучший ответ
Дмитрий Владимирович Просветленный (49196) 11 лет назад
Ах шайтан млин. . не черта не понимаю.
Mudraya Vorona Мудрец (12642) 11 лет назад
http://www.balachaga.ru/stihi-pro-zimu/ Попробуйте взять здесь и отформатировать под свой язык.
Байгарым Хасенов Ученик (157) 8 лет назад
коян туралы жаңа жылдык такпактар
. Ученик (112) 8 лет назад
аяз ата келип тур уи осы
Расулан Канторе Ученик (116) 8 лет назад
ЖАСЫЛ ЖЕЛЕК ЖАМЫЛҒАН, АСЫЛ МОНШАҚ ТАҒЫНҒАН. МІНЕ СҰЛУ ШЫРШАМЫЗ КӨПТЕН КҮТІП САҒЫНҒАН. КЕЛ, БАЛАЛАР КЕЛИНДЕР ТАМАШАНЫ КОРИНДЕР
11111 Профи (607) 8 лет назад
ывпзлдыхщл жавшоы поы оо ыж аожыаы лфнша 32 2 оазш тор жмжва ль ащоль д шоо т дщо йух ыт пшв пвкжр цу о2