Задайте 4 типа вопросов к предложению. пожалуйста =)

Светлана Авдевнина Ученик (157), на голосовании 11 лет назад
Secondary modern schools provide the broad general education required by the majority of pupils.
Голосование за лучший ответ
Nadya F Искусственный Интеллект (152967) 11 лет назад
Do secondary modern schools provide the broad general education?
What kind of education do they provide?
Secondary modern schools provide the broad general education required by the majority of pupils,don`t they?
Do secondary schools provide general or advanced education?