Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

як жирафа пє воду

Наталія Макар Ученик (95), закрыт 11 лет назад
Лучший ответ
Сабака-Улыбака. Искусственный Интеллект (354605) 11 лет назад
шииииииииироко раставляет передние ноги - и пьёт.. .
Остальные ответы
mashulya-kid Мастер (1127) 11 лет назад
Щодня жираф споживає близько 30 кг їжі і проводить за їжею від шістнадцяти до двадцяти годин на добу. Спить жираф лише дуже нетривалий час, приблизно одну годину на добу. Потреба в рідині покривається, в основному, за рахунок їжі, через що жираф може обходитися без пиття протягом тижнів.

Якщо ж він все-таки п'є, то може за один раз випити до 38 л води. Під час пиття він змушений широко розсунути передні ноги, щоб опустити голову достатньо низько. У цій позі він, будучи неповоротким, особливо вразливий для хижаків і тому приступає до пиття тільки тоді, коли переконаний, що йому не загрожує небезпека. Таким же способом жираф збирає їжу з землі, проте таке трапляється лише в голодний час.