Помогите сделать задание !

l3aBXo3l Знаток (465), на голосовании 11 лет назад
Дополнен 11 лет назад
ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №15
ТЕМА: СТВОРЕННЯ ПРОГРАМ З ВИКОРИСТАННЯМ ДІАЛОГОВИХ КОМПОНЕНТІВ
Створити програму – текстовий редактор, що дозволяє створювати та редагувати текстові документи

Надо сделать это 11.Створити контекстне меню з командою «Очистити» на рядку стану.
Дополнен 11 лет назад
В делфи... Код нужен! Ну если можно и саму программу... ПОМОГИТЕЕЕЕ!
Голосование за лучший ответ
Zhenek Гуру (3285) 11 лет назад
Парень я б тебе помог даже, от нефиг делать. . Но не все понимаю, что ты написал. Пиши в личку