Что это значит? отправила себе письмо - пришло. На другой адрес не знаю, но как только туда отправляю приходит это

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

extras1@bk.ru
Message will exceed maximum mailbox size for extras1@bk.ru. Mail rejected

------This is a copy of the message, including all the headers. ------

Return-path: <vilus51@mail.ru>
Received: from mail by f374.mail.ru with local (envelope-from <vilus51@mail.ru>)
id 1V0diI-0000uK-OE
for extras1@bk.ru; Sun, 21 Jul 2013 00:25:10 +0400
Received: from [95.73.92.83] by e.mail.ru with HTTP;
Sun, 21 Jul 2013 00:25:10 +0400
From: =?UTF-8?B?0JLQtdGA0LAg0JjQu9GO0YHRjA==?= <vilus51@mail.ru>
To: extras1@bk.ru
Subject: =?UTF-8?B?UmU6ICDQmNC70Y7RgdGMINCS0LXRgNCwINCh0LXRgNCz0LXQtdCy0L3QsA==?=
Mime-Version: 1.0
X-Mailer: Mail.Ru Mailer 1.0
X-Originating-IP: [95.73.92.83]
Date: Sun, 21 Jul 2013 00:25:10 +0400
Reply-To: =?UTF-8?B?0JLQtdGA0LAg0JjQu9GO0YHRjA==?= <vilus51@mail.ru>
X-Priority: 3 (Normal)
Message-ID: <1374351910.311896290@f374.mail.ru>
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="--ALT--aLgSAbBw1374351910"
X-Spam: Not detected
X-Mras: Ok
In-Reply-To: <1374350928.680705711@f374.mail.ru>
References: <1374350928.680705711@f374.mail.ru>

----ALT--aLgSAbBw1374351910
Content-Type: text/plain; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: base64

CgoKPtCa0L7QvdGC0LDQutGC0L3Ri9C5INGC0LXQu9C10YTQvtC9IDg5ODUxMjE3MTAxICjQv9GA
0L7RgdGC0LjRgtC1LCDQsiDQv9GA0LXQtNGL0LTRg9GJ0LXQvCDQv9C40YHRjNC80LUg0L3QtSDR
g9C60LDQt9Cw0LvQsCkuCj4KPsKgIMKgIMKgIMKgIMKgIMKgIMKg0KEg0KPQstCw0LbQtdC90LjQ
tdC8LCDQmNC70Y7RgdGMINCS0LXRgNCwIcKgCj4KCgotLSAK0JLQtdGA0LAg0JjQu9GO0YHRjAo=

Content-Type: text/html; charset=utf-8
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----ALT--aLgSAbBw1374351910--

http://help.mail.ru/my/ Отправьте свой вопрос сюда и копию того письма.