помилка обєктива в canon_ixus_500_hs не закривається обєктив не можливо фотографувати, перезагружав фотоапарат що робит

ДВС Яремче Ученик (128), на голосовании 10 лет назад
Голосование за лучший ответ
Cтарец Искусственный Интеллект (184955) 10 лет назад
Треба віддати у направу. Якщо гарнтійний випадок і термін дії гарантії не сплив, то можливо, відремонтують гарантійно. Але не факт. Можуть відкопати падіння, зволоження, запилення, тощо.
Дед ИМХО Просветленный (28002) 10 лет назад
Його час прийшов. Готуйте гроші на новий.