Проверте сочинение на английском.

Евгений Козин Знаток (273), на голосовании 10 лет назад
Дополнен 10 лет назад
Good afternoon.
My name is Eugene, I am a psychologist at the University of the Russian Academy of Education . I work as a system administrator at a major Internet company. I have a lovely wife Mary and son Maxim, I love them very much . My son is almost two years old. He's funny and fun kid .
I'm interested in programming, computer technology, and cars. Sometimes helping your friends and acquaintances to repair computers, or build a website on the Internet.
I'm 22, my zodiac sign Scorpio. I am very kind and honest, I appreciate a good sense of humor and he sometimes can not make a joke .
I have many friends, I like to interact with people, but so far only in the Russian language .
English to me has been difficult, but I will try to follow in his study of the language, if you put me to evaluate five.
On the whole, I like to study at university .
This is a very fun and exciting, especially psychology and, of course, English. But the problem is that my memory is not very good and therefore the texts by heart, and also in English is very difficult to learn.
I would write more about myself, but I'm even on the Russian do not know what else to write .
Голосование за лучший ответ
Эдгар М.™ Мастер (2214) 10 лет назад
Добрый день.
Меня зовут Евгений, я психолог в университете Российской академии Образования . Я работаю системным администратором в крупной Интернет-компании. У меня есть любимая жена Мэри и сын Максим, я их очень люблю . Мой сын почти двух лет. Он смешной и веселый парень .
Меня интересует программирование, компьютерные технологии и автомобили. Иногда помогая своим друзьям и знакомым ремонт компьютеров, или создать свой сайт в Интернете.
Мне 22, мой знак зодиака скорпион. Я очень добр и честен, я очень ценю хорошее чувство юмора, и он порой может не шутить .
У меня много друзей, я люблю общаться с людьми, но пока только на русском языке .
Английский мне было трудно, но я постараюсь следовать по его изучению языка, если вы поставите меня оценить пять.
В целом, мне нравится учиться в университете .
Это очень весело и интересно, особенно в психологии и, конечно же, английский. Но проблема в том, что память у меня не очень хорошие, и поэтому тексты наизусть, а также на английском языке очень трудно учиться.
Я хотел бы написать больше о себе, но я даже на русском не знаю, что еще написать .