плиз прошу помогите мне

Пользователь удален Ученик (13), на голосовании 15 лет назад
переведите на английский Пет р и анна в Киеве Да в Киеве она навещают своих друзей. Их сын тоже в киеве. Нет он сейчас здевь. Что он длеает? Эта девушка моя сестра. Иди на свое место.
Голосование за лучший ответ
Ангелочек Гуру (3920) 16 лет назад
мрак !!!http://www.perevod.join.com.ua/ лови и переводи уж сама сил нет читать твои вопли )))
°•°Yana Jan Abrahamyan°•° Просветленный (27360) 16 лет назад
Are Peter and Ann in Kiev?
Yes, they are. Is those son in Kiev too? No he is not. He is here. What is he doing& Thise girl is my sister. Go back to you place
Источник: у тебя тема Present Continous?
ucds Знаток (252) 16 лет назад
Are Peter and Anne in Kiev? - Yes, they are. they are visiting their friends. is their son in Kiev too? no, he is here now. What is he doing? (What does he do? - в зависимости от контекста) This girl is my sister. Go to your place.
ЮлЬКа В КедаХ Мыслитель (5761) 16 лет назад
peter and anna are in kiev now.
in kiev she visits her friends.theirs son is in k. now ,too.
he is not here now/
what is he doing
this girl is my sister
go to you place