АНглийский, помогите пожалуйста!!!!Нужно перевести на англ!! ПОЖАЛУЙса! только без электронных переводчиков!

Пользователь удален Ученик (10), закрыт 15 лет назад
Этот случас соединил их жизни!!! Они полюбили друг друга. Через месяц поженились и они теперь очень счастливы!!!!
Лучший ответ
Nadejda Blagodarnaya Искусственный Интеллект (427475) 15 лет назад
This case(event)joined their lives.They fell in love.In a month they got married and now they are very happy!
Остальные ответы
алина (Неважно) Мастер (2026) 15 лет назад
This case connected to their lives! They love each other. A month later they were married and now very happy!!
Александрочка88 Знаток (407) 15 лет назад
This case connected their lives!!!
They loved one another.
Married every other month and they are now very happy!!!!
AlexИскусственный Интеллект (122424) 15 лет назад
>Married every other month <
:-))))
Ходили регулярно жениться раз в два месяца?
Павел Сычёв Профи (708) 15 лет назад
This event connected their lives!!! They fell in love with each other. They married a month later and now they are very happy!!!
wildolf Мастер (2094) 15 лет назад
That accident united them.They fell in love with each other.After a month they `ve married and they are happy now.
AlexИскусственный Интеллект (122424) 15 лет назад
Это наиболее адекватный вариант по сравнению с вышеизложенным.