Помогите пожалуйста решить задачу!!!

Людмила Трипольская Ученик (103), на голосовании 10 лет назад
Сукупні витрати – 35 000гр. од. , обсяг виробництва 450од. , постійні витрати – 15 000гр. од. На підприємстві було впроваджене нововведення в технологічний процес, після якого сукупні витрати зменшились на 5 000гр. од. , обсяг виробництва та постійні витрати залишились без змін. Визначити економію на поточних витратах
Голосование за лучший ответ