Сочинение про любимого учителя на казахском языке! Помогите пожалуйста. СРОЧНО !!!

Дарья Поздеева Ученик (91), на голосовании 10 лет назад
Голосование за лучший ответ
леди в кедах Профи (557) 10 лет назад
1)Менде суйiктi мугалiм бар. Онын аты (имя учителя) . Ол iзгi жане кайырымды. Ол адибиеттi окытайды. Ол отiлмен мугалiм. Ол кызыкты адам. Мен оны кадiрлеймiн. Мен онын панiнен суйемiн. Ол ылги жане комектеседi. Ол оте кызык тарихта ангiмелейдi.

2)әр адамның сүйікті мұғалімі болады. Маған көп мұғалімдер ұнайды. Бірақ ең сүйікті мұғалімім- ИМЯ УЧИТЕЛЯ. Ол мұғалім маған ұнайтын себебі: ол сабақты өте жақсы түсіндіреді, және бұл менің сүйікті пәнім. Маған осы мұғаліммен жұмыс істеген ұнайды. Сізге көп рахмет! Осындай сіз сияқты мұғалімдер көбейе берсін!
Сергей Венедиктов Ученик (110) 8 лет назад
мне нужно сочинение на тему мой первый учитель
abay12345 1bay Знаток (296) 7 лет назад
Хаха просто сплагиатила
lesya R8 Ученик (117) 7 лет назад
А как переводится? ?
Iren Ученик (170) 7 лет назад
спасибо памагли