are you a strong person?

aliona st Знаток (365), на голосовании 15 лет назад
Голосование за лучший ответ
Нея Гуру (3127) 15 лет назад
What do you mean? The character? Yes. I would say, trat I am the strongest women in the world. Даже иногда хочется просто побыть слабой женщиной и разреветься в подушку из-за проблем, но не получается!!!!
Оля Ученик (233) 15 лет назад
Not so strong person!
But I think, girls should not be strong! (At least in relations with guys! After all they are the stronger sex!) and we are weak... Or we pretend to be such;)))
Б'Янка Мастер (1557) 15 лет назад
not realy, but I try to by a srtong...very often, when my lovely boyfriend meak me down...