Економіка 11 клас

Good Ученик (110), на голосовании 9 лет назад
Уявіть, що ви консультуєте трьох людей, які характеризуються так:
- перший розпоряджається великим особистим капіталом, але не схильний до ризику;
- другий має перспективну ідею, але не володіє коштами і не має організаційного досвіду;
- третій володіє незначним капіталом, але досить ініціативний і понад усе цінує незалежність.
Участь у якій з форм підприємниства ви порадили б кожному з них і чому?