Задали такой вопрос по химии, помогите пожалуйста кто знает ответ :)

Евгений Застела Ученик (155), на голосовании 8 лет назад
«Поглинач запахів». Незамінний винахід для холодильників – вбирач запаху, що нейт-
ралізує різкі неприємні запахи від продуктів харчування. Обговоріть можливість використання
органічних та неорганічних речовин або їхніх сумішей для створення таких поглиначів. На яких
принципах може ґрунтуватися їхня дія? Запропонуйте склад наповнювачів для трьох таких пог-
линачів (на основі тільки неорганічних речовин, тільки органічних речовин та суміші органічних
та неорганічних речовин) без активованого вугілля. Порівняйте ефективність запропонованих
поглиначів із ефективністю звичайного активованого вугілля.
Голосование за лучший ответ
Aleksander Golovin Гуру (2591) 8 лет назад
это - то что в противогазе - активированный уголь