Як випросити у батьків котика?
Я маю одного котика. Мала два але другого нестало. Від того часу менні батьки кажуть, якщо наша киця народить будеш мати. А як випросити, щоб ми купили (це буде набагато скорше)!
Перед сном напиши на листке бумаги "Я бы хотел (а) бы на (ближайший праздник) котёнка. Скажи маме: Я спать и в коридоре урони листок с пожелаем. Для чего? Когда мама найдет записку, вы наверняка будете спать и вам не зададут вопросов. Лично мне так подарили iPad
Котiк наикраше!
А може краще корову?
Та почекайте - буде вам котик)
а нащо тобi два котика? бiльше шаверми?