1. В організмі людини постійно підтримується температура +36,6 °С. Назвіть сукупність процесів, що забезпечує цю сталість
Р самооновлення С саморегуляція Т самовідтворення 2. До якого класу належить неорганічна сполука СаС03, що входить до складу кісток? И солі І основи Й кислоти 3. Назвіть фізіологічні системи, які беруть участь в регуляції роботи шлунку: Л ендокринна, імунна, видільна М імунна, статева, травна Н нервова, ендокринна, імунна 4. Як називається функція подрібнення розщеплення поживних речовин? А травлення Б живлення В виділення 5. Які органели клітини забезпечують синтез білків в організмі людини? Л мітохондрії Н рибосоми М лізосоми 6. Яка система здійснює транспорт речовин в тілі шимпанзе й людини? С дихальна Т кровоносна У видільна 7. Виберіть ознаку, за якою людина подібна з бактеріями, рослинами, грибами й тваринами. О активний рух П гетеротрофне живлення Р клітинна будова 8. Укажіть назву речовин, що здійснюють ендокринну регуляцію: М антибіотики Н ферменти О гормони 9. Яка наука вивчає зародковий розвиток людини? О цитологія П ембріоологія Р гістологія
Цю мову ми, москалі, яких потрібно на ножі або на гілляку, не розумієм.
Пишіть, будь ласка, на російскомовному сайті російською мовою!
Вы находитесь на РУССКОЯЗЫЧНОМ сайте, а у нас государственным является
русский язык, так что пишите на нём,
В отличие от украинского, который тут понимают единицы, русский понимают все.
https://www.youtube.com/watch?v=5q_T5aSF5pI
http://www.youtube.com/watch?v=KrJC6rU9lG0
http://www.youtube.com/watch?v=lSGqlV65TwI
С. С помощью системы саморегуляции.