Знайти добуток квадратів останніх L від’ємних елементів у масиві A={a[i]}.

Ban Bang Ученик (148), закрыт 7 лет назад
ета роботи
Задавши одномірний масив цілих або дійсних даних А в одному із заданих
форматів (short int — INTEGER, long int — LONGINT, float — SINGLE,
double), реалізувати обробку масиву, як зазначено у варіанті. Довжина масиву
N. Вихідні дані задати самостійно, враховуючи формат елементів масиву А.
У програмі на C++ повинні бути передбачені функції введення- виводу
елементів масиву А и його обробки. Вихідні дані повинні вводитися коректно
й з перевіркою на область допустимих значень. Тип результату повинен бути
дійсним, а його формат визначається з контексту завдання.
Лучший ответ
Высший разум (1270989) 7 лет назад
Ты в хохлятский рай попал? Переводи на русский!
PS: ни в коей мере не касается моих знакомых из Украины.
Остальные ответы
ахч Мудрец (12587) 7 лет назад
о цэж, йак його! )))))
. Профи (634) 7 лет назад
ета роботи
Задавши одномірний масив цілих або дійсних даних А в одному із заданих
форматів (short int — INTEGER, long int — LONGINT, float — SINGLE,
double), реалізувати обробку масиву, як зазначено у варіанті. Довжина масиву
N. Вихідні дані задати самостійно, враховуючи формат елементів масиву А.
У програмі на C++ повинні бути передбачені функції введення- виводу
елементів масиву А и його обробки. Вихідні дані повинні вводитися коректно
й з перевіркою на область допустимих значень. Тип результату повинен бути
дійсним, а його формат визначається з контексту завдання.
Валентин КруглыйПрофи (738) 7 лет назад
Не.... без бутылки не прорвешься!!! Массивы обрабатывать! Цэ дило гивно, ёго трэба разжуваты!!!
. Профи (634) авхз