Как перевести на английский " именно в вашей организации возможен карьерный рост.."

Елена Огородова Ученик (154), закрыт 7 лет назад
Лучший ответ
Андрей Глушков Искусственный Интеллект (130947) 7 лет назад
In your organization, I see career opportunitis for my self
Елена ОгородоваУченик (154) 7 лет назад
Thank you. But the whole sentence is " Меня привлекает то, что именно в вашей организации возможен карьерный рост, повышение квалификации и высокая оплата труда"
Андрей Глушков Искусственный Интеллект (130947) In your organization, I see the opportunities for a career growth, to high up my qualification, and payment conditions are very well too. Ну, я бы так сказал
Остальные ответы
Gotfrid Мастер (1388) 7 лет назад
It is your organization where career opportunity is possible.
Елена ОгородоваУченик (154) 7 лет назад
Thank you much.
Gotfrid Мастер (1388) You're welcome!)
Андрей Алексеев Мыслитель (9394) 7 лет назад
I like the fact that it's your company among the others that provides career opportunities.