Як вивести відео з PlayStation на екран компютера

Сергей Амосов Знаток (276), на голосовании 7 лет назад
Купив собі EasyCap - якість передачі просто жаааах все пливе та мигає....
Зараз хочу купити звичайний дешевий ТВ Тюнер AVerTV в ньому є вхід S-Video
якщо підключити тюльпані плейстейшина через перехідник на S-Video Хто може підказати чи буде передача відео і в якій якості?

Буду дуже радий вашим рекомендаціям та відповідям
Голосование за лучший ответ
Tyler Durden Просветленный (32320) 7 лет назад
Через переходник качество изображения будет хуже. Надо подключать через HDMI
Сергей АмосовЗнаток (276) 7 лет назад
а яку плату чи пристрій краще використати ЦІна якість?