І сколька можна брать за 100м2 Квартиру в целом входить все входить всьо заливка плитка демонтаж парепети (підвіконними
вaся пунтяк
(87),
на голосовании
4 года назад
І сколька можна брать за 100м2 Квартиру в целом входить все входить всьо заливка плитка демонтаж парепети (підвіконними) двері фарба карказ паркет і на Україне в Росії і в Польщі цени Всередньомк скоко?
Квартиру в целом входить все входить всьо заливка плитка демонтаж парепети (підвіконними) двері фарба карказ паркет і на Україне в Росії і в Польщі цени
Всередньомк скоко?