Кто знает английский?

Alina Профи (665), на голосовании 1 месяц назад
Как правильно на сказать на английском:"Нaчaлся yчeбный гoд. Вcex c 1 ceнтябpя и c пepвым днeм oceни!"
Голосование за лучший ответ
creeper126 Мыслитель (5932) 2 месяца назад
The school year has begun. September 1st I hate you all. Примерно так
ирина победноваМыслитель (7138) 2 месяца назад
The first of September, I hate you/ порядковые числительные всегда с определенным артиклем
Мина Профи (714) 2 месяца назад
I categorically congratulate everyone on the first of September, bastards
Мясло Профи (536) 2 месяца назад
Happy first school hell to everyone!Happy first school hell to everyone! Happy first day of autumn and first of September!
Parakk Sike Мастер (1283) 2 месяца назад
The school year has begun. Happy September 1st and the first day of autumn!
Андрей Колосов Оракул (66352) 2 месяца назад
Гитлер капут Польша будет свободна!
Знаток (255) 2 месяца назад
"The school year has begun. All since September 1st and the first day of autumn!"
Артем Просветленный (36701) 2 месяца назад
Another school year is upon us.. brace yourselves .
Александр Хейнонен Оракул (75948) 2 месяца назад
So Autumn came in September,
Starting its long trek.
On this bright and joyful day.
The holiday of knowledge sings songs to everyone.

Well-being!
{Аππолин@ря} Профи (669) 2 месяца назад
The studying year has begun. Happy 1st September and first day of autumn!
Наталия Кислицына Гуру (4120) 2 месяца назад
The new school year has started! Let me greet everyone on this first day of learning and the first day of fall!
Виктор Адаменя Искусственный Интеллект (140220) 2 месяца назад
Heute ist der Erste Senteber!
Honestly Guys i'm kidding
Today Sentember the First, I mean here in Miscow.