Расставьте слова в правильном порядке, чтобы составить предложения.

sova Ученик (128), открыт 2 недели назад
Расставьте слова в правильном порядке, чтобы составить предложения. Есть дополнительные слова которые НЕ нужно использовать.
  1. I if tonight drink coffee eats won't awful l well
  1. Would l to got not go don't l get work sick if
  1. Sarah lf dog chew feeds her feed not has it her shoes does
  1. I lf party bone como had did not homework l my to the would have came
  1. wil We trip not cancel our do canceled if come you
  1. l lf lottery new won a have buy will would Porsche l a
0 ответов